چگونه به یک وبلاگ نفوذ می کنند؟؟؟ ((‌فروم ))

اول از همه برای هک کردن وبلاگ از این راه نیاز به برنامه هایی دارید که بتونن از طریق آیپی سرور یک سایت به قسمت اطلاعاتی یک سایت نفوذ کنن و تو اصطلاح ما میگیم که listen کنند . حالا برای شروع یک برنامه http snifer رو که خودتون فکر میکنید راحت میتونید ازش استفاده کنید رو دانلود کنید با سرچ کردن متن زیر در گوگل : Free Http Sniffer Download . حالا پس از دانلود این نرم افزار باید آیپی سایت سروری که وبلاگ قربانی توی اون هستش رو به برنامه بدید . حالا این کار رو کرده و سپس دکمه listen رو بزنید . حالا برنامه برای شما پکت های اطلاعاتی مربوط به قسمت های مختلف سرور رو که درحال رد و بدل شدن هستش رو به شما میده و شما موفق میشین که این پکت ها رو به دست بیارین .معمولا پکت های اطلاعاتی پرشین بلاگ مانند زیر هستش .
*****/www.victim.persianblog.ir
خب حالا ما مرحله اول هک کردن وبلاگ رو با موفقیت به پایان رسوندیم . در پکت اطلاعاتی بالا به جای ستاره ها پسورد کد بندی شده نفوذ به قسمت اطلاعاتی سرور هستش .فقط مواظب باشید که یک وقت به جای قسمت اطلاعاتی به قسمت سرور اصلی نفوذ نکنید . بعد از این مرحله شما نیاز به یک برنامه Password Sniffer دارید که این برنامه هم میتونید با سرچ عبارت زیر اون رو دانلود کنید .
Free Password Sniffer Download
حالا پسورد ستاره مانند رو از داخل کادر مربوط به اطلاعات سرورتون توی برنامه http sniffer کپی کنید و سپس توی قسمت Code در برنامه password sniffer خودتون کپی کنید و دکمه Convert To Ip رو فشار دهید . (( معمولا در این برنامه ها نام دکمه این است اما ممکن است دکمه متن دیگری هم داشته باشد )) حالا باید برنامه به شما آیپی که پسورد کد شدهی سرور روی آن prache شده باشد رو بده . حالا شما مرحله دوم هک کردن وبلاگ رو هم پشت سر گذاشتید و اما مرحله اخر هک کردن وبلاگ . برای شروع مرحله آخر شما نیاز به دو برنامه مهم دارید . این دو برنامه یکی Nmap Ip Pracher و دیگری Ip Sniffer . حالا پس از این که شما این دوتا برنامه رو دانلود کردید ابتدا برنامه Nmap رو باز کنید .
برنامه nmap چه میکند ؟
این برنامه ای که در بالا گفتم مخصوص سوار کردن یک آیپی روی یک آیپی دیگر هستش و در واقع به زبون ما Prache کردن یک آیپی روی یک آیپی دیگر .
برنامه ip sniffer چه میکند ؟
کاربرد این برنامه در هک کردن وبلاگ این است که هکر با دادن آیپی که پسورد کد شده سرور اطلاعاتی و پسورد کد شده وبلاگ قربانی روی اون prache شده است یک پسورد به دست می آورد که این پسورد کد شده شامل پسورد وبلاگ و سرور اصلی میباشد .
حالا ابتدا برنامه nmap رو بازکرده و سپس در قسمت ip1 ایپی سرور اصلی که پسورد کدشده روی ان کد شده است و در قسمت ip2 آیپی وبلاگ قربانی رو بنویسید . و دکمه Prache رو بزنید . حالا باید برنامه به شما یک آیپی بدهد که روی این آیپی دو تا پسوردی که ما نیاز داریم کد شده هستش . حالا مرحله آخر : شما باید برنامه ip sniffer رو باز کنید و سپس اون آیپی که به دست آوردین رو به برنامه بدید و سپس می بینید که برنامه به شما دو تا پسورد کد شده می ده . که پسورد اول که اصولا 5 رقمی هستش مربوط به پسورد سرور اصلی اطلاعاتی هستش و پسورد دوم که پسورد وبلاگ قربانی به صورت کد شده میباشد .حالا شما موفق شدید که یک وبلاگ هک کنید امید وارم همتون استفاده کرده باشید . حالا با یک برنامه که پسورد کد شده رو به شما نشون میده میتونید اون پسورد رو ببینید و
بعد به راحتی وارد وبلاگ شوید
اما راه مقابله با هک شدن وبلاگ:
بهترین انتی هک برای وبلاگ
میخواهم بهترین و قوی ترین انتی هک برای وبلاگ ها رو بگم
خوب کاری که شخصا از این به بعد بزای امنیت بیشتر انجام میدم
البته راه اسانی است و شاید خیلی ها بخندن
ولی دیگه با کی لاگر یا این حرف ها هک نمیشوید
مگر اینکه از طرف بلاگفا ( یا هر هاست دیگر ) هک شوید
خوب باید به عرض دوستان برسانم که :
وقتی که ما میخواهیم وبلاگ بسازیم ? نام کاربری از ما میخواد
که من ==> ساناتا رو انتخاب کردم با پسورد : حالا هر چیزی که گذاشتم
خوب:
اگر کسی پسورد این نام کاربری را بزند یعنی وبلاگ رو به طور کامل هک کرده و حتی میتواند میل خصوصی را عوض کند تا شما نتوانی وبلاگت را پس بگیری
ولی شما میتوانی چه کاری انجام بدی :
شما برای کنترل وبلاگ فقط به درج و ویرایش مطالب و خوانده نظرات نیاز داری
پس میتونی ? نام کاربری محدود به درج و ویرایش مطالب و خواندن نظرات بسازی و همیشه با این نام کاربری وبلاگت را به روز کنی
که اگر کسی پسورد شما را زد فقط بتواند مطالب را کم یا زیاد کند
و شما به راحتی وبلاگ را پس بگیرید.

/ 0 نظر / 16 بازدید